دیدار نوروزی اعضاء هیأت مدیره با کارکنان مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی طی مراسمی برگزار گردید.

   دکتر مهرانی مدیر عامل محترم مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی طی مراسم دیدار نوروزی با همکاران  که در تاریخ 1398/01/17 برگزار گردید ، ضمن  تبریک سال نو وتشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های پرسنل در سال 97 ابراز امیدواری نمودند در سال پیش رو که از طرف مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامیده شده است ، بتوانیم نقش مؤثری در رونق اقتصادی کشور ایفا نمائیم. ایشان اظهار داشتند : مدیران و سرپرستان و حسابرسان مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی بایستی با ایده های نو و حداکثر توان کاری و سلامت و صداقت کاری خود در راستای بهبود عملکرد مؤسسه بیش از پیش گامهای موثری بردارند . دکتر مهرانی همچنین با توجه به حادثه ناگوار و تلخی که اوایل سال جاری برای خانواده محترم آقای سید حجت جعفری همکار ارزشمند مان پیش آمد ، این مصیبت را تسلیت گفته و برای ایشان آرزوی صبر  نمودند .

   سپس دکتر تابان معاونت محترم پشتیبانی و منابع انسانی طی سخنانی ضمن تبریک سال جدید خطاب به پرسنل بیان داشتندسال گذشته را با  سربلندی پشت سر گذاشتیم ، ارزیابی عملکرد مؤسسه سال 97 نشان می دهد که با تدابیر مدیریت ، مشارکت و همدلی تک تک شما عزیزان  توانستیم بخش عمده ای از اهداف و عملکرد مؤسسه را محقق نمائیم.
ایشان اظهار داشتند در سال جدید با توجه به جایگاه ارزشمند مؤسسه از نظر سازمان تامین اجتماعی بایستی با جدیت برنامه های پیش رو را دنبال نموده و با در نظر گرفتن اولویت های سازمان تامین اجتماعی بتوانیم با سازمان وزیر مجموعه سازمان و جامعه هدف با شفافیت اهداف مؤسسه را تداوم بخشیم.

در پایان آقای باشی مدیر محترم واحد برونسپاری به نمایندگی از طرف کارکنان مؤسسه ضمن تبریک سال نو از زحمات و همراهی مدیر عامل و اعضا ء هیأت مدیره و مدیریت مؤسسه تشکر و قدردانی نمودند.


 

گالری عکس

لیست آلبوم ها:

باشگاه مخاطبان