پیام نوروزی مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی

مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی با صدور پیامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال جدید را تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی، متن پیام علی محمدی سنجر بدین شرح است:
 
به‌ نام خالق نوروز
 
آمدت نوروز و آمد جشن نوروزی فراز
کامکارا! کار گیتی تازه از سر گیر باز
منوچهری
 
          
در سالی که گذشت رنج یکی از هولناک‌ترین بیماری‌های تاریخ را با تک تک نفس‌های‌مان که فرو رفتن و برآمدنش بیش از همیشه شکری واجب است، تجربه کردیم. تلخی چون زهر آن را چشیدیم و غم ناجوانمردانه‌اش را با از دست دادن عزیزان‌مان بی هیچ غمگساری به سوگ نشستیم. درگذشت مرحوم وحید سلیمانی از همکاران صدیق و پرتلاش مؤسسه، خاطره‌ای ناگوار از این دوره بود. با این همه، که می‌تواند بگوید آن‌چه که با تقدیر و تدبیر حضرت باری‌تعالی بر آدمیان رفت، ناصواب بود و ناروا؛ که هر چه از دوست می‌رسد نیکوست، اگر نیکو بنگریم به آن نیکوسرشت.
 
اکنون که زمان آن فرا رسیده، زمین عزیز، خود را برای آخرین چرخش بر مدار خورشید فروزان در قرن چهاردهم هجری شمسی آماده کند، بهتر آن است که ما نیز از پروردگار متعال بخواهیم حال‌ دل و جان‌مان را هم‌چون بهترین احوال بگرداند.
 
اینجانب، سال 1400 شمسی را که آغازش مقارن با ماه خجسته شعبان و اعیاد شعبانیه است، به همکاران پرتوان و سخت‌کوشم و خانواده محترم‌شان تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، سلامتی و سعادت ایشان را از ایزد منان خواستارم.
 
مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی در سالی که سپری شد به پشتوانه حمایت‌های سازمان تامین اجتماعی و با همت تمامی همکاران عزیزم، توانست ضمن حفظ جایگاه خود به‌عنوان مرجعی قابل استناد و اتکاء درحوزه تخصصی بازرسی دفاتر قانونی، در سایر حوزه­‌های حرفه­‌ای نیز سازمان تامین اجتماعی را در مسیر تحقق اهداف کلان‌اش یاری رساند.
 
بدین وسیله ضمن قدردانی از زحمات همکارانم در سال دشواری که گذشت، امیدوارم در سال پیش رو، با پیروی از اصول حرفه‌­ای و با تاکید بر رعایت انصاف، عدالت، برنامه محوری و نظارت و کنترل امور، در جهت نیل به اهداف سازمان گام برداریم.

بر خود لازم می‌دانم که مراتب احترام و تشکر خود و مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی را به جامعه پزشکی میهن عزیزمان ابراز داشته و برای کادر درمان آرزوی تندرستی و توفیق نمایم. از حضرت حق برای عزیزانی که جان شیرین‌شان را در راه پاس‌داشتن سلامت جامعه فدا نمودند، رحمت واسعه و برای تمامی بیماران به‌خصوص بیماران درگیر با کرونا، شفای عاجل مسئلت دارم.
 
 
علی محمدی سنجر
نوروز 1400

باشگاه مخاطبان