مؤسسه حسابرسی بخش جدایی‌ناپذیر سازمان تامین اجتماعی است

معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی در بازدید از مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی گفت: این مؤسسه بخش مهمی از بدنه سازمان تامین اجتماعی است.

 به گزارش روابط عمومی مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی، مهرداد قریب، معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی در بازدید از مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های ارزشمند کارکنان این مؤسسه، اظهار داشت: کسی مؤسسه حسابرسی را منفک از سازمان نمی‌داند و این مؤسسه بخش مهمی از بدنه سازمان تامین اجتماعی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه منابع انسانی اصلی‌ترین سرمایه هر سازمانی محسوب می‌شود و باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی کرد، گفت: برنامه‌ریزی برای نیروها هم شامل آموزش و هم شامل نظارت بر آن‌ها می‌شود و نظام پرداخت حقوق و دستمزد عادلانه و نظام تشویق و تنبیه صحیح نیز از دیگر مواردی است که در امر برنامه‌ریزی برای نیروها باید لحاظ شود.

معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: باید برای جذب و به کارگیری نیروهای نخبه رشته حسابرسی و حسابداری در مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی اقدام شود، چرا که جذب افراد جوان و نخبه در کنار استفاده از ظرفیت‌ نیروهای باتجربه می‌تواند باعث ایجاد یک تحول ارزشمند در مؤسسه حسابرسی شود.

در این دیدار، علی محمدی سنجر، مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی، ضمن تشکر و قدردانی از حضور معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی و همراهان وی برای بازدید از مؤسسه حسابرسی، گفت: مؤسسه حسابرسی در تلاش است تا با عملکرد برنامه‌محور و براساس یک برنامه مدون و مشخص برای تحقق اهداف خود و سازمان تامین اجتماعی گام بردارد. در همین راستا، سال گذشته برنامه عملیاتی 9 ماه مؤسسه را تنظیم و از ابتدای تیرماه آن را اجرایی کردیم و برهمین اساس برنامه عملیاتی سال 1400 نیز تهیه شد و سرلوحه کار سال جاری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه موتور محرکه مؤسسه حسابرسی فناوری اطلاعات و ارتباطات است، اظهار داشت: ما در حوزه فناوری اطلاعات نرم‌افزار حاسب را در سال گذشته توسعه دادیم و سعی داریم تا در برنامه عملیاتی سال جاری موضوع کاربرگ دیجیتال را اجرایی کنیم.

محمدی سنجر خاطرنشان کرد: در حوزه حسابرسی بیمه‌ای از نظر شناسایی مطالبات 42 درصد نسبت به سال 98 افزایش داشتیم که رقم آن معادل 16 هزار میلیارد ریال است.

مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی، راه اندازی کارتابل مجریان را یکی دیگر از کارهای مهم سال 99 دانست که فاز اول آن شامل جمع‌آوری اطلاعات مجریان عملیاتی شده و در سال 1400 فازهای بعدی آن مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

در ادامه این جلسه، مکارمی، رئیس هیئت مدیره مؤسسه حسابرسی، شیخی، معاون بیمه‌ای مؤسسه حسابرسی، شکوهی، معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی مؤسسه حسابرسی، دکتر تابان، مشاور مدیرعامل مؤسسه حسابرسی و محمدی، مدیرکل نام‌نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی و طهماسبی مشاور معاونت بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی نکات مدنظر خود را بیان کردند.

در پایان این نشست صمیمانه، مهرداد قریب و هیئت همراه از واحدهای مختلف مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی بازدید کردند.
 
 

گالری عکس

لیست آلبوم ها:

باشگاه مخاطبان