پیام تبریک نوروزی مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی

مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی در پیامی فرا رسیدن نوروز سال 1401 را تبریک گفت.

 

یا مقلب القلوب و الابصار

 

دمیدن نسیم روح‌افزای بهار به جسم و جان آدمیان و عالمیان، بارقه‌ای است از رحمت پروردگار باری‌تعالی که به بندگان‌اش ارزانی داشته تا از این رهگذرِ دل‌انگیز جان را تازه کنند و چراغ دل بیافروزند. چونان که حضرت حافظ علیه‌‌الرحمه در مطلع آن غزل شیرین گفت:


ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی

از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

 

و اما اکنون که زمان آن فرا رسیده، زمین بخشنده، خود را برای نخستین چرخش بر مدار خورشید فروزان در قرن پانزدهم خورشیدی آماده کند، بهتر آن است که ما نیز از تغییردهنده‌ی دل‌ها و دیده‌ها و تدبیرکننده‌ی روز و شب و گرداننده‌ی سال و حالت‌ها، تمنا کنیم که حال دل و جان‌مان را به نیکوترین احوال مغیّر بگرداند.

 

اینجانب، سال 1401 خورشیدی را که آغازش مقارن با ماه خجسته شعبان و اعیاد شعبانیه است، به همکاران سخت‌کوشم و خانواده محترم‌شان تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، سلامتی و سعادت ایشان را از خداوند مهربان خواستارم.

 

مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی در سالی که سپری شد به پشتوانه حمایت‌های سازمان تامین اجتماعی و با همت تمامی همکاران عزیزم، توانست ضمن حفظ جایگاه خود به‌عنوان مرجعی قابل استناد و اتکاء درحوزه تخصصی بازرسی دفاتر قانونی، در سایر حوزه­‌های حرفه­‌ای نیز سازمان تامین اجتماعی را در مسیر تحقق اهداف کلان‌اش یاری رساند.

 

بدین وسیله ضمن قدردانی از زحمات همکارانم، امیدوارم در سال پیش رو، با پیروی از اصول حرفه‌ای و با تاکید بر رعایت انصاف، عدالت، برنامه محوری و نظارت و کنترل امور، در جهت نیل به اهداف سازمان گام برداریم.

 

برآمد باد صبح و بوی نوروز          به کام دوستان و بخت پیروز

سعدی


                                                                                                                  علی محمدی سنجر

                                                                                                                 نوروز 1401