خانه

انتصاب مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در امور فناوری اطلاعات و فرابری داده ها

انتصاب مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در امور فناوری اطلاعات و فرابری داده ها

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، در حکم صادره از سوی دکتر سیدتقی نوربخش آمده است.

نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مشاور و نماینده مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات و فرابری داده‌ها منصوب می‌شوید.

باعنایت به اولویت و اهمیت ویژه جایگاه فناوری اطلاعات و فرابری داده‌ها در راستای تحقق آرمان‌های سازمان و رضایتمندی شرکاء اجتماعی و افزایش سرعت و تسهیل امور و همچنین کمک به استقرار نظام اطلاعات ملی، امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین (علیهم السلام) و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت‌داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و سرمایه‌های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه‌ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول و سیاست‌های نظام جامع تأمین‌اجتماعی و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه‌شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمایند. لذا کلیه واحدهای صف و ستاد موظفند در حیطه مأموریتی حضرتعالی نهایت همکاری را بنمایند.

از درگاه ایزد منان توفیقات روزافزون جنابعالی را در راستای خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانونمداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسئلت می‌نمایم.