خانه

امیدواریم در دولت تدبیر و امید شاهد ثبات و آرامش در تأمین‌اجتماعی باشیم

امیدواریم در دولت تدبیر و امید شاهد ثبات و آرامش در تأمین‌اجتماعی باشیم

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر ابوالحسن فیروزآبادی، قائم‌مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت: امیدواریم در دولت تدبیر و امید شاهد ثبات و آرامش در تأمین‌اجتماعی باشیم.

دکتر فیروزآبادی گفت: در سال‌های 89 و 90 در مدت کوتاهی در شستا فعالیت داشته‌ام و دورادور از مشکلات این سازمان آگاه بوده‌ام.

وی سازمان تأمین‌اجتماعی را دارای مشکلات ساختاری و فرآیندی دانست و افزود: فعالیت مدیرعامل تأمین‌اجتماعی طی 100 روز اخیر بسیار ارزشمند است و امیدواریم با حل مشکلات اساسی سازمان شاهد تحول در تأمین‌اجتماعی باشیم.

قائم‌مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شفافیت را از جمله مسائلی برشمرد که باید در تأمین‌اجتماعی مورد توجه قرار گیرد و یکی از وظایف تأمین‌اجتماعی این است که ابهامات مربوط به فرایندها را مورد توجه قرار دهد و نسبت به رفع ابهامات اقدام کند.

دکتر فیروزآبادی اختصاص کامل بودجه حوزه درمان براساس مقررات را از دیگر مسائل ضروری برای جلب رضایت بیمه‌شدگان برشمرد.

وی بالا بودن افرادی که از مزایای بیمه بیکاری بهره می‌برند ولی اشتغال به کار دارند را از دیگر مشکلات مربوط به تأمین‌اجتماعی دانست و گفت: باید برای رفع این مشکلات اقدام مناسب انجام گیرد.

دکتر فیروز‌آبادی فضای اخوت و همکاری بین تأمین‌اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را بی‌نظیر توصیف و اظهار امیدواری کرد که با تداوم این وضعیت از این فرصت به نحو مناسب برای خدمت به جامعه استفاده شود.

دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در مراسم تودیع و معارفه اعضای هیأت‌مدیره این سازمان از اعضای سابق هیأت‌مدیره که با وجود فراز و فرودها از منافع سازمان دفاع کردند، تقدیر کرد.

دکتر نوربخش، اعضای جدید هیأت‌مدیره را افرادی دارای تخصص و دانش در حیطه‌های مختلف فعالیت تأمین‌اجتماعی دانست.

وی با بیان اینکه تأمین‌اجتماعی دارای چالش‌های فراوان است، افزود: بخشی از این چالش‌ها ذاتی است و برخی نیز طی سال‌های اخیر به وجود آمده و امیدواریم بتوانیم مشکلات را حل کنیم.

وی هدف همه برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌ها را جلب رضایت مردم عنوان کرد و افزود: امیدواریم با کمک و همراهی هیأت‌مدیره جدید برای رفع مشکلات سازمان و خدمت مطلوب‌تر به مردم تلاش و کوشش بیشتری داشته باشیم.

عباس کبریائی زاده از اعضای جدید هیأت‌مدیره سازمان تأمین‌اجتماعی نیز در این مراسم اظهار امیدواری کرد که اعضای جدید هیأت‌مدیره امانتدار خوبی برای بیمه‌شدگان و بازنشستگان تأمین‌اجتماعی باشند.

کبریائی‌زاده بر انجام تکالیف قانونی اعضای هیأت‌مدیره تأکید کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم این رسالت را به نحو صحیح به انجام برسانیم و در این راه از تجربیات اعضای سابق هیأت‌مدیره نیز استفاده خواهیم کرد.