پیام تبریک مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی به مناسبت آغاز هفته تأمین اجتماعی

مدیر عامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی در پیامی فرارسیدن هفته تأمین اجتماعی را خدمت شرکای اجتماعی و ذی‌نفعان ارجمند و نیز همکاران محترم سازمان تأمین اجتماعی و مؤسسه حسابرسی تبریک گفت.

متن پیام علی محمدی سنجر به شرح زیر است:

بسمه تعالی
با سلام

سازمان تأمین اجتماعی به عنوان یکی از بزرگترین سازمان‌های عمومی غیردولتی کشور از ابتدای امر تاکنون اهمیت و تأثیر شایانی در تأمین آینده طیف گسترده‌ای از ایرانیان داشته است. برنامه‌ریزی برای رفاه مردم و تأمین نیازهای اساسی ایشان با حفظ کرامت انسانی، تلاش برای تأمین سلامت زیستی و آرامش روانی، حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و گام برداشتن در راستای گسترش عدالت اجتماعی، گوشه‌ای از اقداماتی است که سازمان تامین اجتماعی از دیرباز، کمر همت به انجام شایسته آن بسته است.

سازمان تأمین‌اجتماعی همچنین با پوشش بیمه‌ای بخش بزرگی از کارگران که از آسیب‌پذیرترین اقشار جامعه محسوب می‌شوند، منشاء خدمات و برکات فراوانی بوده که جز با اقدامات ارزشمند مدیران و کارکنان این سازمان به سر منزل مقصود نمی‌رسید.

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران و افزایش بیش از 100 درصدی حقوق و مزایای ایشان در دو سال اخیر از یک‌سو و اقدامات بهداشتی و درمانی گسترده در مواجه با ویروس کرونا از دیگر سو، خود گواهی بر این مدعاست که سازمان تأمین اجتماعی، در ناملایمات و روزگار سختی بیش از همیشه حامی هم‌میهنان عزیز بوده و شانه به شانه ایشان ایستادگی خواهد کرد.

موجب افتخار و مایه خرسندی است که مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی نیز قریب به حدود سه دهه دوشادوش سازمان تأمین اجتماعی همواره نقش‌آفرین بوده و در جهت تأمین رفاه و آسایش بازنشستگان، مستمری‌بگیران و بیمه‌شدگان ارجمند و خانواده‌های محترم ایشان گام برداشته است.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان عالی‌مقام مدافع سلامت، خصوصا شهدای تامین اجتماعی، فرارسیدن هفته تأمین اجتماعی را خدمت شرکای اجتماعی و ذی‌نفعان ارجمند و نیز همکاران محترم سازمان تأمین اجتماعی و مؤسسه حسابرسی تبریک عرض نموده و از پروردگار متعال، صحت و عزت هم‌میهنان گرامی به ویژه بازنشستگان و مستمری‌بگیران معزز تأمین اجتماعی را مسئلت دارم.
 
                                                                                                                                    علی محمدی سنجر
                مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی

باشگاه مخاطبان