فتح خرمشهر، الگوی فتح و پیروزی در جنگ اقتصادی است

سعید حاجی سلطانی، مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی در پیامی ضمن فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر گفت، برای پیروزی در عرصه اقتصاد باید به حماسه‌هایی چون فتح خرمشهر تأسی کرد.

متن پیام مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی، بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش‌های اسلامی است.

حضرت امام خمینی (ره)

سوم خرداد، یادآور دلاورمردی و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان، خمینی عزیز است که فرمود: "خرمشهر را خدا آزاد کرد".

روایتی ماندگار و جاودانه در تاریخ جانبازی و ایثارگری ملت شریف ایران که تا همیشه تاریخ مورد توجه و پاسداشت هر ایرانی عزت‌مندی قرار خواهد گرفت.

بازخوانی و ترسیم روزآمد این رخداد سرنوشتساز و باشکوه برای نسل‌های امروز انقلاب و آینده‌سازان واقعی این سرزمین، در صحنه‌های رویارویی با بیگانگان و دشمنان انقلاب، و جنگ تبلیغاتی و رسانه‌ای آن‌ها علیه نظام و میهن اسلامی، ضرورت دارد و امری واجب است.

از آن‌جا که خوانش رخدادها و حماسه‌های شکوهمند تاریخ جمهوری اسلامی همچون سوم خرداد می‌بایست در هر برهه‌ای پاسخ‌گوی شرایط روز و نیازهای جامعه باشد، باید توجه داشت که اینک جنگ اقتصادی عرصه پیکار و نبرد با دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی ایران است، و برای پیروزی در این عرصه باید به حماسه‌هایی چون فتح خرمشهر تأسی کرد.

مؤسسه حسابرسی تأمین‌اجتماعی نیز همچون سایر دستگاه‌ها و نهادهای فعال در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، در سالروز حماسه‌ غرورآفرین فتح خرمشهر، بر خود واجب می‌داند که در راستای مأموریت‌های مهم سازمان تأمین اجتماعی، که بر این مؤسسه محول شده است، در راستای بهبود فضای کسب و کار، حامی و مشوق کارآفرینان و بنگاه‌های تولید باشد تا به‌حول و قوه الهی، کشور عزیز جمهوری اسلامی ایران از این امتحان الهی نیز سرافراز بیرون بیاید.

اینجانب، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی، حماسه تاریخی و شکوهمند فتح خرمشهر را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امیدوارم به تأسی از الگوی مقاومت و در راستای شعار سال «مهار تورم، رشد تولید» در مسیر پیشبرد آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، قدم‌ها را استوارتر برداریم و در پرتو الطاف الهی و هدایت‌های داهیانه رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی، در سربلندی و اعتلای ایران اسلامی بیش از پیش بکوشیم.