بازديد رئیس هيأت مديره سازمان تأمين اجتماعي از مؤسسه حسابرسي تأمين اجتماعي

حجت‌الله دمیاد، رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی و هیأت همراه به مناسبت روز حسابدار از مؤسسه حسابرسی سازمان تأمین اجتماعی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی، حجت‌الله دمیاد، رئیس هيأت مديره سازمان تامين اجتماعي، مرتضی لطفی، عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی و رياست كميته سرمايه‌گذاری و تاج‌الدین دهنوی، مشاور رئیس هیأت‌ مدیره و مدیرکل دفتر هیأت‌ مدیره به مناسبت روز حسابدار از مؤسسه حسابرسي تأمين اجتماعي بازديد و از همکاران نمونه این مؤسسه تقدیر و تشکر کردند.

حجت‌الله دمیاد، رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی، ضمن تبریک روز حسابدار به کارکنان مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی گفت: مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی به عنوان بازوي اجرايي سازمان تأمين اجتماعي همواره باید در برخورد و بازرسی از دفاتر قانونی شرکت‌ها و  مخاطبان سازمان به گونه‌ای رفتارکند، که  مخاطبان مطالبات سازمان را با روی گشاده و رضایت پرداخت نمایند.

وی ضمن تشكر از سعید حاجی سلطانی، مديرعامل مؤسسه حسابرسي تأمین اجتماعی و همکاران ساعی و تلاشگر مؤسسه، اظهار داشت: مهمترین رکن هر سازمانی منابع انسانی آن است، به همین خاطر هيأت مديره مؤسسه مي‌بايست در جهت حفظ و نگهداشت نيروي انساني بر پایه کرامت انسانی اقدامات لازم را انجام دهد. چرا که حفظ احترام و کرامت کارکنان موجب انسجام سازمانی و ارتقاء روحیه کار و بهره‌وری می‌شود.

رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی افزود: رسیدگی به شرایط اقتصادی کارکنان، براساس مقدورات و اختیارات باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه بسترسازی بر پایه فناوری اطلاعات و استفاده از هوش مصنوعی امری ضروری است، خاطرنشان کرد: توجه به آموزش کارکنان، ابداع کارهای جدید، گسترش مطالعه و برنامه‌ریزی و پرهیز از سلیقه‌گرایی در دستور کار قرار داشته باشد.

در ادامه سعید حاجي سلطاني، مديرعامل مؤسسه، ضمن تشكر از حضور حجت‌الله دمیاد و هيأت همراه، گزارشی از عملكرد مؤسسه در سال 1402 ارائه و مشكلات و چالش‌هاي پيش روي مؤسسه را  مطرح كرد.

حجت‌الله دمیاد نیز قول مساعد داد كه در جهت نيل به اهداف و برنامه‌هاي سازمان تأمين اجتماعي،  مشكلات مؤسسه را در هيأت مديره سازمان مطرح و در جهت رفع مشكلات مساعدت لازم به عمل آید.