سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گرامی باد

سعید حاجی سلطانی، مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی در پیامی ضمن فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر، یاد رئیس جمهور شهید و شهدای خدمت را گرامی داشت.

متن پیام مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی، بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش‌های اسلامی است.

حضرت امام خمینی (ره)

سوم خرداد، یادآور دلاورمردی و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام شهیدان، خمینی عزیز است که فرمود: "خرمشهر را خدا آزاد کرد".

روایتی ماندگار و جاودانه در تاریخ جانبازی و ایثارگری ملت شریف ایران که تا همیشه تاریخ مورد توجه و پاسداشت هر ایرانی عزت‌مندی قرار خواهد گرفت.

سوم خرداد امسال که با ایام شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران، آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان توام شده است، این نکته را یادآور می‌کند که در ایران اسلامی مسیر سبز شهادت تا همیشه مفتوح است و محدود به هیچ برهه و زمانی نیست، اگر صادقانه و خالصانه در راه پروردگار و آرمان‌های انقلاب اسلامی و خدمت به ملت شریف ایران گام برداشته شود.

اینجانب، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره تمامی شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی، به‌ویژه رئیس جمهور شهید، آیت‌الله رئیسی و همراهان شهید ایشان؛ حماسه تاریخی و شکوهمند فتح خرمشهر را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امیدوارم به تأسی از الگوی مقاومت و در راستای شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» در مسیر پیشبرد آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، قدم‌ها را استوارتر برداریم و در پرتو الطاف الهی و هدایت‌های داهیانه رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی، در سربلندی و اعتلای ایران اسلامی بیش از پیش بکوشیم.