تقدیر از همکاران بازنشسته مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی

مراسم بازنشستگی همکاران مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی شاغل در دفتر مرکزی تهران، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی صبح روز سه‌شنبه 24 اسفندماه، مراسم تقدیر از بازنشستگان مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی با حضور علی محمدی سنجر، مدیرعامل مؤسسه، اسماعیل مکارمی، رئیس هیئت مدیره و تعدادی از مدیران برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مدیرعامل مؤسسه ضمن تبریک اعیاد سعید شعبانیه، گفت: قطعا مراسمی از این دست نمی‌تواند پاسخگوی زحمات کسانی باشد که 30 سال از عمر و جوانی خود را صرف خدمتی صادقانه کرده‌اند. بنابراین آن‌چه در این مراسم برای تشکر و قدردانی از زحمات همکاران بازنشسته تدارک دیده شده، در حد بضاعت مؤسسه است نه شایستگی همکاران محترم بازنشسته.

محمدی سنجر ادامه داد: دوره بازنشستگی آغازی برای یک زندگی جدید است که هر فردی باید از قبل برای آن برنامه‌ریزی کند، چرا که ورود بدون برنامه به این دوره مهم از زندگی ممکن است فرد بازنشسته را دچار آسیب کند.

وی تأکید کرد: قطعا تلاش، ممارست و همچنین دانش فنی همکاران واحد عملیاتی و ارائه خدمت صادقانه و خوب ایشان در راستای تحقق اهداف سازمان تأمین اجتماعی، در تحقق اهداف مؤسسه نیز سهم بسزایی داشته است.

مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی، راز تدوام موفقیت مؤسسه را در اتحاد و همدلی همکاران با یکدیگر دانست.

محمدی سنجر در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همکاران بازنشسته و اهدای لوح تقدیر به ایشان، برای این عزیزان آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت کرد.