آغاز هفته تأمین اجتماعی گرامی باد

مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی فرارسیدن هفته تأمین اجتماعی را تبریک می‌گوید.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی، هفته تأمین اجتماعی در سال جاری از روز دوشنبه 20 تیرماه آغاز و تا روز یکشنبه 26 تیرماه ادامه خواهد داشت.

اولین روز هفته تأمین اجتماعی با عنوان "تأمین اجتماعی، سیاست­های کلی تأمین اجتماعی ابلاغی مقام معظم رهبری" نام‌گذاری شده است و روز سه‌شنبه 21 تیر ماه نیز به‌عنوان "تأمین اجتماعی، حامی تولید، اشتغال و کسب‌وکارهای دانش‌بنیان" اختصاص دارد.

روز چهارشنبه 22 تیر با عنوان "تأمین اجتماعی، تأمین منابع پایدار، ارتقای ارزش ذخایر بین ­نسلی" و روز پنج‌شنبه 23 تیر با عنوان "تأمین اجتماعی، صیانت از حقوق بین‌ نسلی، تولید، سودآوری، امانت­داری و شفافیت" نام‌گذاری شده است.

روز جمعه 24 تیر با عنوان "تأمین اجتماعی، توسعه کمی و کیفی خدمات بیمه­‌ای و درمانی"، شنبه 25 تیر با عنوان "تأمین اجتماعی، تحقق عدالت و ارتقای اعتماد و ایجاد رضایت­مندی مخاطبان" و روز ‌یکشنبه 26 تیر به عنوان "تأمین‌اجتماعی، هوشمندسازی و بیمه فراگیر خانواده ایرانی" اعلام شده است.

مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی ضمن گرامی‌داشت هفته تأمین اجتماعی، این مناسبت را به تمامی همکاران عزیز در مؤسسه حسابرسی، ذینفعان و شرکای سازمان تأمین اجتماعی و همچنین کارمندان محترم این سازمان تبریک می‌گوید.