26 مرداد روز تجلی ایثار، استقامت و آزادگی است

سعید حاجی سلطانی، مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین ‌اجتماعی، در پیامی سالروز بازگشت آزادگان سرافراز را به میهن اسلامی، تبریک و تهنیت گفت.

به‌ گزارش روابط عمومی مؤسسه حسابرسی تأمین ‌اجتماعی، متن پیام تبریک سعید حاجی سلطانی به شرح زیر است:

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

بیست و ششم مردادماه سال 1369 جلوه‌ای باشکوه از استقامت، صبر و ایثار دلاورمردان و پایدار زنان سرافرازی است که پس از تحمل سال‏‌ها شکنجه و دوری از عزیزان‌شان به افتخار آزادگی نائل آمدند. همان‌ها که برای صیانت و حراست از دین و عظمت اسلام، انقلاب و آرمان‌های ایران اسلامی تا پای جان ایستادند. روزی که هرگز از تقویم تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و یاد هموطنان عزیزمان پاک نخواهد شد.

این روز عزیز و جاودانه، مجال مناسبی برای یادآوری و مرور بخشی از افتخارات ملتی فداکار و ایثارگر است که با تکیه ‌بر فرهنگ جهادی، جان خویش را در طَبَق اخلاص نهاده و در لبیک به ندای «هَلْ مِنْ ناصِرٍ یَنْصُرُنی» مراد و راهنمای خویش حضرت امام (ره)، پای در رکاب عاشقی گذاشت و حماسه‌ها آفرید.

پاسداشت و ارج‌گذاری آن حماسه‌آفرینی‌ها و جان‌فشانی‌ها، وظیفه اخلاقی، شرعی و ملّی همه ‌کسانی است که به فضیلت مجاهدت اعتقاد دارند و دل درگرو اسلام ناب محمدی (ص) و نظام برخاسته از خون مطهر شهدا دارند.

اینجانب این روز خجسته و تاریخی را به تمامی آزادگان ایران اسلامی، خانواده‌های معززّشان و تمامی ملت شریف ایران، تبریک و تهنیت عرض مینمایم و سلامتی و توفیق روزافزون آزادگان افتخار آفرین را از خداوند متعال مسئلت دارم.