معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی روز حسابدار را تبریک گفت

معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی، فرا رسیدن روز حسابدار را به مدیران و کارشناسان مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی، متن این پیام بدین شرح است:

بی شک امروزه نقش اعداد و ارقام مالی در حوزه‌های تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری بر هیچ کس پنهان نیست و آنان که در این عرصه بی ادعا، صادقانه و موشکافانه می‌کوشند تا سره را از ناسره تفکیک و بصورت شفاف ارائه نمایند، سزاوار قدردانی و ستایش‌اند.

۱۵ آذرماه هر سال مقارن با روز حسابدار، بهانه‌ای است تا از تلاش حسابداران و حسابرسان عزیز و تمامی افرادی که در این راه خطیر گام برمی‌دارند تقدیر و تشکر بعمل آید. سازمان تأمین اجتماعی بعنوان بزرگترین سازمان بیمه‌گر اجتماعی مبتنی بر محاسبات بیمه‌ای و مالی شکل گرفته است و الحق که ایشان نقش بسزایی در پایداری مالی و نظام‌مندی رویه‌های استاندارد حسابداری این نهاد برعهده داشته و دارند.

در اینجا برخود وظیفه می‌دانم این روز را به همه همکاران حسابدار و حسابرس در حوزه‌های بیمه‌ای و مالی سازمان و همچنین مدیران و کارشناسان محترم مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه الهی آرزوی سلامتی، سربلندی و موفقیت روزافزون برای ایشان دارم. در ختام امیدوارم همچنان شاهد استمرار و اعتلای فعالیت ایشان در جهت بهبود سطح ارائه خدمات به شرکای اجتماعی سازمان در سراسر کشور عزیزمان باشیم.