سی‌اُمین سالگرد تأسیس مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی گرامی باد

سعید حاجی سلطانی، مدیرعامل مؤسسه حسابرسی در پیامی سی‌اُمین سالگرد تأسیس مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی متن این پیام بدین شرح است:

مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی به‌عنوان متولی امر حسابرسی در زمینه بازرسی دفاتر قانونی، همواره در تلاش است تا ضمن تحقق اهداف سازمان تأمین اجتماعی، با سرلوحه قراردادن کلیدواژه‌ی مهم و حیاتی "شفافیت"، جایگاه حرفه حسابرسی و حسابداری را در عرصه اقتصاد کشور ارتقاء بخشد. بدیهی است تحقق این مهم جز با داشتن همکارانی درستکار و سخت‌کوش رقم نخواهد خورد.

اینجانب سی‌اُمین سالگرد تأسیس مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی را خدمت این خانواده بزرگ در سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. مؤسسه حسابرسی به داشتن کارکنانی که در کمال صداقت و درستکاری انجام وظیفه می‌کنند و به منظور تحقق اهداف سازمان و مؤسسه از هیچ کوششی دریغ نمی‌نمایند، به خود می‌بالد. با عنایت خداوند متعال ثمره این سخت‌کوشی ورود قدرتمند و باصلابت به دهه چهارم فعالیت و خدمتگزاری مؤسسه است. یقیناً تحقیق بیش از پیش اهداف مؤسسه و سازمان تأمین اجتماعی نیازمند تلاش حرفه‌ای در سایه‌ی همدلی و همراهی مستمر خواهد بود.

در پایان، قدردانی خود را از خدمت بی‌وقفه و صادقانه همکاران محترم از تاریخ 1372/10/14 که سنگ‌بنای این مؤسسه گذاشته شد، ابراز می‌دارم و برای همه عزیزان و خانواده‌‌های محترم ایشان از درگاه خداوند متعال سعادت، کامیابی و سلامتی مسئلت می‌نمایم.