بازديد نایب رئیس هيأت مديره سازمان تأمين اجتماعي از مؤسسه حسابرسي تأمين اجتماعي

ابراهیم جواهری، نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی و هیأت همراه از مؤسسه حسابرسی سازمان تأمین اجتماعی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی، ابراهیم جواهری، عضو هيأت مديره سازمان تامين اجتماعي و رئیس مجمع مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی، به همراه جمعی از مشاوران هيأت مديره سازمان تأمین اجتماعی، جهت بررسي عملكرد مؤسسه حسابرسي تأمين اجتماعي در سال گذشته و همچنین بازدید نوروزی و تبریک عید سعید فطر، از اين مؤسسه بازديد کردند.

نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی، ضمن تبریک عید نوروز و عید سعید فطر، گفت: مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی به عنوان بازوي اجرايي سازمان تأمين اجتماعي نقشی كليدي در جهت تأمین منافع سازمان دارد که این موضوع در اساسنامه این مؤسسه تصریح شده است.

وی ضمن تشكر از سعید حاجی سلطانی، مديرعامل مؤسسه حسابرسي تأمین اجتماعی و همکاران ساعی و تلاشگر مؤسسه، اظهار داشت: سرمايه هر سازماني نيروي انساني آن است و هيأت مديره مؤسسه مي‌بايست در جهت حفظ و نگهداشت نيروي انساني و همچنين سالم‌سازي محيط كار اقدامات لازم را انجام داده و در صورت وجود هرگونه مشکل و موانعی در خصوص انجام اين امر، موراد را به هيأت مديره سازمان گزارش نمايند.

در ادامه جلسه سعید حاجي سلطاني، مديرعامل مؤسسه، ضمن تشكر از حضور ابراهیم جواهری و هيأت همراه، گزارشی از عملكرد مؤسسه در سال 1402 ارائه و مشكلات و چالش‌هاي پيش روي مؤسسه را  مطرح كرد.